Pozvánka na výstavu strojů z Thajska

Dobrý den/Ahoj :-)
ode dneška probíhá v Olympia centru v Mladé Boleslavi výstava fotografií z naší výpravy. Jsou tam i oba stroje. Pokud budete mít cestu kolem, určitě se zastavte!
Výstava trvá až do konce února.

S pozdravem
Martin Měchura

http://www.vespaexpedition.cz
https://www.facebook.com/VespaExpedition2014

vespa-expedition-2014

Čtěte také